وضعیت کلی تمامی سایت های کسب درآمد

وضعیت کلی تمامی سایت های کسب درآمد ، که در سایت مرجع نیواِرن newearn.ir  معرفی و تحت بررسی قرار گرفته اند به صورت کلی در این قسمت نمایش داده می شود. قبل از هرگونه فعالیت حتما بخش قوانین سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

آخرین بروزرسانی لیست ها  = ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
سایت های ایرانی به فارسی و سایت های خارجی به انگلیسی در لیست های زیر نوشته شده اند.

 

 

سایت ها و روش های برتر کسب درآمد:

این لیست بر اساس دریافتی ها، میزان فعالیت انجام شده، راحتی و سهولت استفاده برای کاربران و رتبه و آمار جهانی سایت ها، نظرات کاربران و دیگر شرایط آماده شده است. امکان بروزرسانی این لیست وجود دارد. بر اساس رتبه بندی به ترتیب:

۱- ۲captcha

۲- Neobux

۳- پی سی رنک

۴- FreeBitco

۵- Coin-farm

 

 

سایت ها و روش های رو به رشد کسب درآمد:

در این لیست سایت های معمولی که امکان دارند شرایط رسیدن به سایت های برتر را در آینده نزدیک داشته باشند، قرار می گیرند. از این روش و سایت ها حداقل ۱۰ بار برداشت ریالی یا ارزی داشته ایم.

۱- Adbtc

۲-

۳-

 

 

سایت ها و روش های جدید کسب درآمد:

این لیست شامل سایت های است که حداقل یک برداشت موفق داشتیم و درصورت ادامه این فرآیند ممکن است در لیست روش های رو به رشد قرار بگیرند.

۱-

۲-

۳-

 

 

 

سایت های مشکوک و معلق:

این لیست شامل سایت ها و روش هایی است که سعی در فریب کاربران دارند و دریافتی ها با مشکل تسویه می شود و یا از حساب کاربران بدون دلیل امتیاز یا پولی کم می کنند، آورده می شود. این سایت ها ممکن است به علت مختلف در این لیست قرار بگیرند و درصورت اینکه مشکلاتشان را حل کنند ممکن است از لیست خارج شوند.

۱-

۲-

۳-

 

 

 

 

سایت های اسکم و کلاهبردار:

این لیست نه تنها برای ما ثابت شده است بلکه کاربران هم در سایت ما و هم درسایت های دیگر با نظرات و مستنداتی آن را ثابت کرده اند. سایت هایی که در این لیست قرار بگیرند به سادگی نمیتوانند دوباره اعتماد سازی کنند. این لیست هم ممکن است تغییر و بروز رسانی شود.

۱-

۲-

۳-